A-DATA DIMM DDR4 32GB 3200MHz AD4U320032G22-SGN
Šifra: 16882
      • Vrsta:
      • UDIMM
      • Kapacitet:
      • 32GB
      • Broj modula u pakovanju:
      • 1
      • Serija:
      • Premier
      • Radni takt memorije:
      • 3.200MHz
      • Voltaža:
      • 1.2V
    • Naziv artikla:
      • Vrsta:
      • UDIMM
      • Kapacitet:
      • 32GB
      • Broj modula u pakovanju:
      • 1
      • Serija:
      • Premier
      • Radni takt memorije:
      • 3.200MHz
      • Voltaža:
      • 1.2V