A-DATA DIMM DDR4 16GB 3600MHz XPG SPECTRIX D60G AX4U360016G18I-ST60
Šifra: 29574
      • Serija:
      • SPECTRIX D60G
      • Kapacitet:
      • 16GB
      • Radni takt memorije:
      • 3.600MHz
      • Voltaža:
      • 1.2V
    • Naziv artikla:
      • Serija:
      • SPECTRIX D60G
      • Kapacitet:
      • 16GB
      • Radni takt memorije:
      • 3.600MHz
      • Voltaža:
      • 1.2V