A-DATA DIMM DDR4 16GB 2666MHz AD4U266616G19-SGN
Šifra: 3230
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Kapacitet:
  • 16 GB
  • Tip memorije:
  • DDR4
  • Vrsta:
  • DIMM
Artikal nije dostupan
  • Karakteristike
    • Voltaža:
    • 1.2V
    • Broj pinova:
    • 288
    • Radni takt memorije:
    • 2.666MHz
    • Broj modula u pakovanju:
    • 1
    • Tip memorije:
    • DDR4
    • Latencija:
    • Vrsta:
    • DIMM
    • Kapacitet:
    • 16GB
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 120 meseci
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • RAM Memorije
  • Karakteristike
    • Voltaža:
    • 1.2V
    • Broj pinova:
    • 288
    • Radni takt memorije:
    • 2.666MHz