A-63M35F-0.2M Gembird 6.35mm to 3.5mm audio adapter cable, 0.2m
Šifra: 12139
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 180,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Za povezivanje omiljenih slušalica sa kuc´nim hifi sistemom
    6,35mm na 3,5mm prikljucak za stereo audio adapter
    Pozlaceni konektori za vrhunski kvalitet zvuka
    Konektor 1: 6,35mm (M)
    Konektor 2: 3,5 mm (F)
    Pozlaceno: da
    Boja Crna
    Za povezivanje omiljenih slušalica sa kuc´nim hifi sistemom 6,35mm na 3,5mm prikljucak za stereo audio adapter Pozlaceni konektori za vrhunski kvalitet zvuka Konektor 1: 6,35mm (M) Konektor 2: 3,5 mm (F) Pozlaceno: da Boja Crna
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Audio video oprema