3DP-PLA1.75-01-GB PLA Filament za 3D stampac 1,75mm kotur 1KG Galaxy Blue
Šifra: 8428
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    JEDNOSTAVNO ZA UPOTREBU
    Nema miris, ima nižu tačku topljenja.
    Visoka preciznost omogućava visok kvalitet štampe
    Nema mehurića
    Može se primeniti na različitim 3D štampačima
    Material: PLA, 1.75 mm diameter
    Weight: 1 kg/spool (2.2 lbs)
    Length: approx. 330 m
    Density at 21.5 °C: 1.25 g/cm3
    Melt Flow Index at 10min, 2.16kg: 5
    Melt Point: 190 - 220 °C
    Heat-Deflection-Temperature at 0.455 MPa: 50 °C
    Yield Strength at 5mm/min: 45 MPa
    Impact Strength: 5 KJ/m2
    Ensile Break: 20 %
    Diameter: 1.75 ± 0.05 mm
    Spool dimensions: 200mm diameter x 67mm height x 53mm central hole
    Sistemski zahtevi:
    3D štampač sa 1.75 mm ekstruder temperature oko 200 °, pogodan za PLA vlakna
    JEDNOSTAVNO ZA UPOTREBU PLA (polylactide) je biorazgradiv termoplastični poliester, koji je lak za štampanje na 3D štampačima. Nema miris, ima nižu tačku topljenja. Visoka preciznost omogućava visok kvalitet štampe Nema mehurića Može se primeniti na različitim 3D štampačima Material: PLA, 1.75 mm diameter Weight: 1 kg/spool (2.2 lbs) Length: approx. 330 m Density at 21.5 °C: 1.25 g/cm3 Melt Flow Index at 10min, 2.16kg: 5 Melt Point: 190 - 220 °C Heat-Deflection-Temperature at 0.455 MPa: 50 °C Yield Strength at 5mm/min: 45 MPa Impact Strength: 5 KJ/m2 Ensile Break: 20 % Diameter: 1.75 ± 0.05 mm Spool dimensions: 200mm diameter x 67mm height x 53mm central hole Sistemski zahtevi: 3D štampač sa 1.75 mm ekstruder temperature oko 200 °, pogodan za PLA vlakna
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • 3D Štampači i oprema