34” UltraWide Curved VA WQHD 3440x1440@100Hz, 21:9, 3000:1, 5ms, 300 cd/m?, 178?/178?, HDR10, 2 HDMI, 1 DP, Tilt, B ( 34WR50QK-B )
  • Proizvod iz grupe: Monitori
  • Proizvođač: LG
  • Nema na stanju
Šifra: 80177
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Boja
    • crna
    • Konekcije
    • HDMI x2; DisplayPort(DP); Izlaz za slušalice;
    • Osvetljenost
    • 300 cdm?
    • Vrsta panela
    • VA
    • Odnos stranica
    • 21:9
    • Vrsta monitora
    • LED
    • Kontrast
    • Dijagonala
    • 34"
    • Rezolucija
    • QHD 3440x1440
    • Ergonomija
    • tilt; podešavanje visine; Vesa montaža 100x100;
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Boja
    • crna
    • Konekcije
    • Osvetljenost
    • 300 cdm?
    • Vrsta panela
    • VA
    • Odnos stranica
    • 21:9
    • Vrsta monitora
    • LED
    • Kontrast
    • Dijagonala
    • 34"